Ul. Dobrzańskiego 8 07-410 Ostrołęka Tel. 603 240 881

Aktualności

fertwertewr t

3 września 2019

wertwe twer wertwer ertert er ert rweterterter

więcej

Zajęcia Artystyczne – Claude Monet

29 marca 2019

Podczas zajęć poznaliśmy pejzaż   – Japoński Mostek w Giverny z serii obrazów lilii wodnych, które Cloude Monet malował I udoskonalał przez 30 lat…Przysłuchiwaliśmy się również Preludium francuskiego kompozytora Claude Debbusy – „Popołudnie fauna” , które wprowadziło nas w nastrój impresjonizmu.

więcej

Rekrutacja 2019/2020

28 marca 2019

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2019/2020. Przyjmujemy dzieci z rocznika 2015, 2016, 2017 (dzieci 2.5 letnie). Jeżeli chcecie, aby wasze Dziecko rozpoczeło edukację w pierwszym i jedynym Przedszkolu Montessori w Ostrołęce , gdzie będzie mogło rowinąć swój pełen potencjał, wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.    

więcej

Powitanie Wiosny

21 marca 2019

Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty…A z Tobą wiosenne porządki w ogródku, sadzenie kwiatów, które będziemy pielęgnować i obserwować jak rosną.

więcej

„Poznajemy zawody Rodziców ” – Dentysta

18 marca 2019

W marcu gościliśmy Mamę Kingi, która przybliżyła nam zawód dentysty,  pokazała jak należy szczotkować zęby i dbać o higienę jamy ustnej. Dziękujemy serdecznie 🙂

więcej

Charytatywna zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska „Canis”

10 marca 2019

Kochamy zwierzęta😀Rodzice, dzieci i personel naszego przedszkola wziął udział w charytatywnej zbiórce karmy dla zwierząt. Dziękujemy bardzo❤ wolontariuszom ze schroniska ‚Canis’ w Kruszewie za wizytę i przybliżenie nam życia zwierząt w schronisku.

więcej

Akademia Świadomego Rodzica z Moniką Borek cz.2

25 lutego 2019

„Jak wspierać samodzielność dziecka „ Już 2 marca kolejne spotkanie z Panią Moniką Borek. Zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola i tych którzy chcą pogłębić wiedzę dotyczącą wspierania rozwoju swojego dziecka.  

więcej

Akademia Świadomego Rodzica z Moniką Borek

20 stycznia 2019

 Akademia Świadomego Rodzica ; sobota 9 lutego godz.14.30 Zapraszamy rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola oraz rodziców planujących edukację w Przedszkolu Montessori na pierwszy warsztat z cyklu Akademia świadomego Rodzica. Tematem spotakania będzie: ” Wychowanie bez kar i nagród a relacje z dzieckiem” Warsztat poprowadzi Pani Monika Borek, doświadczony pedagog, trener Montessori, wykładowca w Polskim Instytucie […]

więcej

Cykliczne zajęcia artystyczne w naszym przedszkolu

27 listopada 2018

Tym razem dzieci poznały sławny obraz Vincenta van Gogha – Gwiaździsta noc do muzyki Dona Mcleana – Starry, Starry Night. Już wkrótce wystawa artystyczna😊

więcej

Warsztaty „Otoczenie Montessori w klasie i w domu” już 6 Listopada

4 listopada 2018

6 Listopada zapraszamy na II część warsztatów Rodziców dzieci które rozpoczęli edukacje metodą Montessori w naszym przedszkolu. Podczas warsztatów poznacie; w jaki sposób otoczenie wpływa na rozwój i możliwości poznawcze dziecka zarówno w przedszkolu jak i w domu. Dowiecie się jak zaprojektować przestrzeń aby wspierać potrzeby rozwojowe i samodzielność dziecka w wieku przedszkolnym.

więcej